Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ocr

NOV Gaming PC Desktop i5-9600K\GTX1060 6gb\16GB\1TB\

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Product Name: Armego Rampage
Motherboard: ASUSTeK TUF Z370-PLUS GAMING
Memory: 16 GB DDR4
Internal Storage: 1 TB 7200 rpm SATA
Processor Type: Intel Core i5-9600K
Processor Cooler: Block for overclocking
Graphics Card: NVIDIA® GeForce® Gigabyte GTX1060 (6 GB GDDR5 dedicated) TDP:120W
Network Interface: Integrated 10/100/1000 GbE LAN
Memory Card Device: 3-in-1 memory card reader
Power Supply Type: 600 W Gold efficiency power supply

Postoi moznos da se zameni grafickata za pojaka so isto taka nova EVGA GTX1080 ETW2 8gb

Se prodava - dajte procenka ili ponuda vo privatna poraka

Se e NOVO neupotrebuvano garantirano!!!

Информации

Автор
Ocr
Поднесена
Последна промена
Прегледи
242
На врв Дно