Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нов Gaming PC: B660, i5 12400F, 16GB DDR4-3600, RTX4060, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
53.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следниве спецификации:


MB: MSI Pro B660M-E
CPU: Intel Core i5 12400F
RAM: Kingston HyperX Fury Renegade 16GB(2x8GB) DDR4-3600 CL16 RGB
VGA: MSI RTX4060 Ventus 8GB OC
SSD: Samsung 980 Pro 1TB NVMe Gen. 4 x4
Case: Cooler Master CMP510 aRGB strip
Case fans: 3x Cooler Master 120mm dual-ring aRGB + aRGB Controler
PSU: nJoy! Synergy 500W 80+

Цена, фиксна: 53000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
236

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно