Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нов Gaming PC: B450, 5600X, 32GB DDR4-3600, RX6700XT, 1TB NVMe + 1TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
30 декември 2022 во 23:42 80.000 ден. 2
На врв Дно