Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нов Gaming PC: A520, Ryzen 5 3500X, 16GB DDR4-3200, GTX1660Super 6GB, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
33.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови гејминг компјутери со следниве спецификации:

MB: Asus A520M-K
CPU: Ryzen 5 3500X
RAM: Kingston HyperX Fury Renegade 16GB (2x8GB) DDR4-3200 CL16 RGB
VGA: Asus TUF Gaming GTX1660Super 6GB OC
SSD: Samsung 980 1TB NVMe
PSU: nJoy! Synergy 500W 80+
Case: Xigmatek EROS /w 120mm aRGB fan + aRGB strip /w controler

Цена, фиксна: 33500 денари
Гаранција: 2 години на цела конфигурација
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
97

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно