Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spamalot

Нов Apple 45W MagSafe 1 полнач

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам нов некористен Apple 45W MagSafe 1 полнач

Информации

Автор
Spamalot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
247

Повеќе огласи од Spamalot

На врв Дно