Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Notebook Asus GL753V

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Линк за спецификации
https://www.laptopmag.com/reviews/laptops/asus-rog-strix-gl753ve
Ставам на проценка користен лап топ во добро сочувана состојба... Asus Republic of Gamers GL753V
 • Intel I7 7700HQ
 • 16GB DDR4
 • 256GB M2 SSD
 • GTX1050 4GB
 • 17.3 Full HD
 • RGB keyboard

Батеријата држи 1 час до 1.30 во зависност од користење....

Забелешка: CTRL копчето кое се наога доле лево на тастатурата е оштетено и лесно се вади

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Последна промена
Прегледи
593

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно