Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
imortel

Note 10 8Gb Ram 256Gb Storage

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
260 €
Истекува

Опис

Се продава 1 година користен.
Купен од Германија, користен со маска и заштитна фолија на екранот.
Гаранција нема.
Следува со кутија без полнач.

Информации

Автор
imortel
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
379

Повеќе огласи од imortel

На врв Дно