Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Deksa

nJoy Wooden 850w Plus Gold

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам 3 месеци користено (како ново) nJoy Wooden 850w Plus Gold
Фиксна цена 4.000 денари со гаранција од 3 години.

Информации

Автор
Deksa
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
213

Повеќе огласи од Deksa

На врв Дно