Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran27

Продадено NITRO+ RX 580 4G G5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-580-4g-g5
Ја продавам графичката од насловот
Користена за гејминг,нема никаков проблем,ладна тивка,во игри достигнува до 72c

Линк : NITRO+ RX 580 8G G5

Преквалитетна изработка едноставно нема смрт ја продавам бидејки ке земам појака
На 1080п со фср ги тера сите нови наслови на високи сетинзи (samsung меморија)

Кутија немам но можам да ја спаковам во друга кутија ,најлонот од картата го имам,во пц ми е така да слики немам , инаку нема ни гребка на неа како нова е

Цена 6000денари фиксна , пракам и по карго , повеке инфо во пп

Информации

Автор
Goran27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1363

Повеќе огласи од Goran27

На врв Дно