Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка карта NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6,графичката карта во перфектна состојба,никогаш не е отварана,копана,редовно е чистена од прашина.Картата е користена претежно за филмови и интернет,преретко да е пуштена некоја игра,донесена е од странство без гаранција е,потполно исправна 100%, може да се тестира на мој компјутер што сакате, не праќам по карго преземање на лице место, може тестови и по вибер по ваша желба да се пратат.

Цена 9000 денари
Контакт ПП

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
238

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно