Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

NITRO+ AMD Radeon™ RX 6900 XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
450 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
NITRO+ AMD Radeon™ RX 6900 XT - 450 evra
Moze proba na lice mesto (Skopje)

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
307

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно