Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Продадено Nintendo Wii

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Nintendo Wii,
конзолата е чипувана со усб со игри на неа и доаѓа со два контролери и сите пропратни кабли.

Не би ја продавал ама мал ми е просторот и нема каде да се игра па стои така веќе година дена.

Цена: 3500 или понуда во пп.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
612

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно