Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Nintendo Switch Jailbroken

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам комплетно исправно џејлбрејкнато нинтендо свич, комплетно пакување со сите додатоци, донгле за џејлбрејк мод и 256GB брза мемориска картичка(170mb/s), нема драг на џојконите (едниот џојкон е заменет со нов). Не е заклучено, т.е. може да се користи и како обично за играње онлајн.


Цена, фиксна: 24000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
219

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно