Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Jedah

Nintendo 3DS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.900 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба две парчиња Нинтендо 3DS конзоли.

Во пакет - Nintendo 3DS + 32GB SD картица + Полнач + Футрола

3DS-ите се флешувани и мемориските картички наполнети со најдобрите игри за тој систем.
Имаат нови батерии и се во супер состојба.

ЦЕНА:
Nintendo 3DS Piano Black - 5900ден.
Nintendo 3DS Pearl Pink - 5900ден.

Информации

Автор
Jedah
Поднесена
Последна промена
Прегледи
226

Повеќе огласи од Jedah

На врв Дно