Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Nikon D3100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Една проценка за Nikon D3100 ако може

Прв газда купен од медиамарт во Грција за да се сликам на одмор ама не било така едноставно да се слика со DSLR :D
Реков ќе го чувам и ќе учам фотографија ама од мене не бидна фотограф и до сега има само околу 7000 слики направено со него,
доаѓа со оригиналната кутија, оригиналниот 18-55 објектив, батеријата и почначот и lowpro торба за апаратот.

Слики од апаратот ќе закачам вечер но нема оштетувања и не е отваран никогаш, дури и објективот не е ваден од кога го наместив, секако гаранција нема веќе.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
478

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно