• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bxxxn

Ni-Cad батерија репарирање

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Да не знае некој каде се репарираат батерии за алати, т.е. конкретно станува збор за Nickel Cadmium батерии за штрафилица Black and Decker. Имено откажаа после 9-10 години и од застапникот добив одговор дека веќе не увезувале NiCad батерии. Преку пошта нарачување не е опција, поштарот не носи пошта со месеци, на друга адреса ако нарачам имам проблем да подигнам од пошта (но тоа е веќе друга тема)

Информации

Автор
bxxxn
Поднесена
Последна промена
Прегледи
54
На врв Дно