Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bxxxn

Ni-Cad батерија репарирање

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Да не знае некој каде се репарираат батерии за алати, т.е. конкретно станува збор за Nickel Cadmium батерии за штрафилица Black and Decker. Имено откажаа после 9-10 години и од застапникот добив одговор дека веќе не увезувале NiCad батерии. Преку пошта нарачување не е опција, поштарот не носи пошта со месеци, на друга адреса ако нарачам имам проблем да подигнам од пошта (но тоа е веќе друга тема)

Информации

Автор
bxxxn
Поднесена
Последна промена
Прегледи
324
На врв Дно