Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

New Nintendo 3DS/3DS XL/2DS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам комплетно исправно и сочувано New Nintendo 3DS/3DS XL/2DS.
Понуди по ПП или на 075 437-061

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
133

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно