Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Немодуларни напојуванја 700w real power.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Напојувања од 700w. Тестирани и во исправна состојба. Модели пишува на сликите.
Цена по 1800 денари од парче.
  • Ми се допаѓа
Реакции: despotovikj и borcep

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
280

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно