Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Некористени 12-та генерација , B660 , 12400F , 16GB DDR4 RGB , 500GB SSD - NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
20.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплет - комбо делови од матична плоча, интел процесор , рам меморија и SSD. Деловите се нови , некористени и неотворени воопшто земени локално во компензација преку фирма . Затоа да речам дека гаранција немаат ......, но сепак можам да дојдам до фактурата доколку има некој проблем .

-MB :ASUS PRIME B660M-A D4, Intel B660
-CPU : Intel i5 12400F BOX ( 12 ta serija )
-RAM :Kingston DDR4 RGB 16GB (2x8GB) Beast
-SSD :SAMSUNG 500GB NVMe 980

Цена за целиот комплет : 20500 ден
Можи карго испорака со договор.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
701

Повеќе огласи од dzunko

На врв Дно