Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nightwalker

Некористена Zotac Geforce RTX 3050 8GB GDDR6, под гаранција од Ѓирафа50

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-3050-twin-edge-oc
Картичката е купена на 30-ти јуни годинава од Ѓирафа50 - позитивното искуство споделено на форумов. Доаѓа со комплет пакување и едногодишна гаранција. Тестирана еднаш во budget gaming компјутер кој го заменив за лаптоп.
Цена: 12000 денари.

Доколку сте заинтересирани, нудам и 650 ватно 80p Bronze напојување од Gigabyte. Користено во домашни услови, комплетно сочувано.
Цена на напојувањето: 2000 денари.

Информации

Автор
Nightwalker
Поднесена
Последна промена
Прегледи
714
На врв Дно