Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
undergrounde

Неколку програми

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

1. Pro100 ( за дизајн на мебел )најновата верзија на Македонски јазик, комплет со сите плагини и платена библиотека Corwin
2. DEAC програм на македонски јазик за водење евиденција на работно време, работи со 4 апарати истовремено
3. Mawinhal програм за изработка на кројни шеми и нивно праќање на машина. Работи со скоро сите познати марки на машини за сечење
4. Mawinkit програм за дизајн на мебел
5. Mawinmat програма за материјално водење( испратници, налози, профактури, фактури, сите видови извештаи). Може да работи како Продавница-Магацин или како Универзален

Информации

Автор
undergrounde
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
728

Повеќе огласи од undergrounde

На врв Дно