Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Купено Некој со 3d принт

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Здраво другари,

Ми треба 3д принтани подметачи за мали звучници. Ако некој се бави со ова пишете ми пп.

Благодарам

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
189

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно