Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Продадено Natec Turbot

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://natec-zone.com/product/turbot
Се продава wireless тастатура Natec Turbot, зачувана, функционална.
Вика дека е наменета за смарт тв што не можам да потврдам со сигурност бидејќи ја користев на лап топ.
Земена 1490 од анхоч, сега ја нема повеќе на залиха.
Не праќам по карго.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
240

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно