Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

NAS Qnap TS-230

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продава NAS Storage Qnap TS-230 нов, само тестиран со комплетно пакување.

Купен од Паком 27.10.2021, со гаранција.


Подетални спецификации:


ЦЕНА: 8,500 денари.

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Последна промена
Прегледи
340

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно