Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Купено Напојување, рам меморија, графичка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

Купувам напојување 500-600w, 2х8 gb ddr4 3200mhz рам меморија, и графичка 1660 супер или слично.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
258

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно