Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Napojuvanja CoolerMaster V850 Gold.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat 2 napojuvanja vo dobra sostojba. Sleduvaat so site kabli osven eden kabel 8pinski za cpu od total dva.
Cena 4000 denari fiksno.
Cenata e taa forumska bidekji 650w si gi sitkate za 3000 denari a ovie V850 trebase dosea da bidaat 3000 :)
Patem prakjam po ELS niz cela mkd.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
318

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно