Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Oktar

Продадено Најубавиот iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
50.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_13_pro_max-11089.php
Здраво, здраво! Повторно јас, вашиот омилен дилер (но не и шанер) на високо-квалитетна роба ;)
Овојпат на репертоарот имам еден прекрасен, екстремно сочуван, буквално без никаква грепка и/или точка на ниеден сегмент од самиот уред. Battery Health e 100%, ако не се лажам набавен е преку А1, значи ЕУ модел, окључен на сите мрежи и едноставно, преубав телефон. Дополнително во цената е вклучена и една оригинална Apple Silicone Case маска со MagSafe која скоро и да не е користена бидејќи користев друга маска која можам да ја вклучам во пакетот, ама тоа лупот е малку рас-qr-цан, али е скроз употреблива и е одлична маска, со одлична заштита.
Телефонот има гаранција до некојси Мај, во моментов неможам да најдам, ама како и да е, секако нема да се расипе, така да уживајте. Доаѓа спакуван во оригиналната кутија со оригиналното кабле кое не е користено, лепенката Apple, иглата за СИМ картичка и што ли уште не! Уствари мислам дека тоа е се.

Побрзајте да се обезбедите со ова парче прекрасен хардвер+софтвер, ова е телефонот поради кој решив да го продадам својот ДСЛР!Информации

Автор
Oktar
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
889

Повеќе огласи од Oktar

На врв Дно