Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

На продажба Евтини лаптопи, Десктопи и 17 инчи монитори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат останати работи

Лаптопи со слаби батерии

1. Lenovo thinkpad T400

Intel Centrino Duo t9400
4gb, 250gb, 15.6 hd display

Cena 2800 denari

2. Hp 250 G4

intel Core i3 4th gen.
8gb, 500gb, 15.6 hd display

Цена 3900 денари

3. Hp 250 G5

intel Core i3 5th gen
4gb, 500gb, 15.6 hd Display

Цена 4200 денари

Сите лаптопи се физички одлично сочувани и исправни. Тип 2 и Тип 3 доаѓаат без полначи.

Заедно Hp 250 g4 и Hp 250 G5 6900 денари

1. Desktop Delux

Amd Athlon 2 245
4gb, 120gb SSD
dvd rw
комплет со монитор 17 LCD

Цена 3200 денари

2. Desktop Lenovo ThinkCentre

Intel Core i5 4570
4gb, 250Gb hdd,
dvd Rw
Koмплет со 17 LCD Монитор

Цена 105 евра


17" и 19" LCD LG/ Samsung (5 парчиња)

Цена по 500 денари парче. Сите 1900 ден
  • Ми се допаѓа
Реакции: dashbog

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
435
На врв Дно