Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Продадено На продажба (cpu+mb+ram) - i5(4460)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
После долго време, решив да направам апгрејд на моменталната конфигурација која се користи за работење, понекогаш играње и слично... Ме служи одлично, ама сега сум спремен да менувам.
Имено, се работи за:
1. Intel I5-4460
2. MSI H-97 PC Mate
3. 2х 8gb рам G.Skill 1600Mhz

Ве молам за проценка, па доколку ми одговара цената би одела на продажба.

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
333

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно