Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
eX3v1l

Продадено MX Master 3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купен 02.2022 од Жирафа, уште една година гаранција. Користен 5 минути, не ми легна на рака и го спакував и заборавив.

Информации

Автор
eX3v1l
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
455

Повеќе огласи од eX3v1l

На врв Дно