Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено MSI RTX 3080 Suprim X 10GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
33.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка MSI RTX 3080 Suprim X 10GB, користена само за гејминг, купена од МК со измината гаранција. Со кутија и сите додатоци.

Цена 33.000 денари.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
509

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно