Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

MSI RTX 2060 6gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Користена 3 години, комплет со кутија. без никаква маана
Цена 14000 денари, фиксна
контакт ПП или 0776328126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
296

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно