• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steam.

MSI Optix MAG241CR 24"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава мониторот од насловот ради преоѓање на 1440п. Мониторот е земен лето 2020, и е во одлична состојба.

Цена - 7500

Информации

Автор
Steam.
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
321

Повеќе огласи од Steam.

На врв Дно