Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

МSi MAG 342CQPV 34" + Cooler Master K500 ARGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам монитор 34" 3440x1440 UWQHD MSi MAG 342CQPV земен од Анхоч на датум 18.3.2023.
Доаѓа како од продавница со сеуште неодлепени лепенки во кутија со 2 годишна гаранција од Анхоч.

На продажба иди и куќиште Cooler Master K500 ARGB земено од Сетек на 18.3.2023 година со 5 години гаранција.
Доаѓа со сите штрафчина и каблина.

Цена за мониторот: 21 000 денари

Цена за куќиштето: 4 000 денари

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
791

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно