Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

MSI Gaming Vigor GK50 Mechanical Low Profile

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ако може проценка за тастатурава - MSI Gaming Vigor GK50 Mechanical Low Profile.
Се е супер и убава но поиграна максимум еден месец, ги будеше децата навечер кликањето и едноставно заврши назад во кутија. Оштетувања нема, знаци на користење нема а нема ни прашина бидејќи стои така спакувана година дена. Гаранција може има останато но неможам да ја најдам така да иде без неа.

Доаѓа во оригиналната кутија со сите додатоци што дојдоа со неа.
  • Ми се допаѓа
Реакции: omegaRED

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
325

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно