Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
I

Продадено MSI B450 Tomaxawk max

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.msi.com/Motherboard/B450-TOMAHAWK-MAX/Overview
Се продава користена матична плоча MSI B450 Tomaxawk max, флешуван е последниот биос, 100% исправна и зачувана со сите додатоци, гаранцијата е помината.

Информации

Автор
incontempt
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
207

Повеќе огласи од incontempt

На врв Дно