Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
shifty

Продадено MSI B450 Tomahawk, RAM 16GB RGB, 1070 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

-> MSI B450 Tomahawk AM4 - 4.500 ден.
-> Kingston 2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP HyperX Predator RGB - 3.500 ден.
-> GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1070 8G (rev.1.0) - 10.000 ден.

Забелешка:
  • Без гаранција
  • За комплет компоненти следува дополнителен попуст.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Costigan_Jr

Информации

Автор
shifty
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
621

Повеќе огласи од shifty

На врв Дно