Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено MSI 3080 Ti GAMING X TRIO 12G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка карта MSI 3080TI Gaming X Trio 12gb,графичката е користена многу краток период (јас сум прв сопственик) буквално нова,никогаш отварана,сервисирана,доаѓа во фул пакување,гаранција нема донесена е од Германија.Може да се тестира на мој компјутер све што сакате не е никаков проблем,сликите се од графичката карта.

Цена 23000 денари,цената е фиксна и без замени,доколку не се продаде до крајот на месецов ке се повлече од продажба,по карго не праќам.
Контакт ППИнформации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
637

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно