Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Fredy

MSI 3070 Trio X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.500 ден.
Истекува

Опис

На продажба одлично сочувана 3070ка.Прв сум сопственик,никогаш користена за мајнинг туку стрикно за гејминг не повеќе од 2 часа дневно во просек.
Картата иде комплет со кутија и сите додатоци кои си доаѓаат со неа.
пс.Преферирам Скопје и околината.Карго не е опција ради ризик при транспорт.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Fredy
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
639

Повеќе огласи од Fredy

На врв Дно