Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

MSI 3060 12GB OC Ventus 2x

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
19.500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
660

Повеќе огласи од iface

На врв Дно