Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено MS напојување "500W"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
400 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Исправно со 12цм кулер.

Цена:400 денари фиксна.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
411

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно