Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Монитори по супер цена: AOC C27G2ZU-BK 27" Curved FHD 240Hz 0.5ms

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови гејминг монитори AOC C27G2ZU-BK 27" Curved FHD 240Hz 0.5ms по промотивна цена!

Повеќе информации овде:

Цена, фиксна: 11000 денари
Гаранција: 3 години


075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: PC_GAMER

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
303
На врв Дно