Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Монитори LG W40WP95X: 40" Curved 5K 72Hz Nano IPS 10-bit panel

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
48.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам два многу малку користени (400-500 работни часа) монитори LG W40WP95X: 40" Curved 5K 72Hz Nano IPS 10-bit panel. Мониторите се без никакви забелешки од козметички и технички аспект. Оригиналните стендови се изгубени и се продаваат со заменски држачи.Цена, фиксна: 48000 денари/парче
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
293

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно