Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Монитори Dell Ultrasharp U2415b 24" 1920x1200 16:10 AH-IPS 8bit

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам повеќе парчиња на безпрекорно сочувани и малку користени монитори Dell Ultrasharp U2415b 24.1" 1920x1200 16:10 AH-IPS 8bit, фабрички калибрирани, VESA, подесување по висина, ротација по 3 оски.


Гаранција 11 месеци.

Цена, фиксна: 8000 денари/парче
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
309

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно