Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GunnerMkd

Продадено Монитори 24" TN Acer 144hz и Aoc 75hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Aoc G2460VQ6 75Hz,1ms
Купен 02.2018 последниве 2 години е чуван спакуван во кутија повремено користен како втор монитор.
5000 денари

Acer KG1 fbmidpx 144hz,1ms
Купен 01.2020 малку користен добро сочуван.
7000 денари


Информации

Автор
GunnerMkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
671

Повеќе огласи од GunnerMkd

На врв Дно