Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво, купувам монитор, треба да има хдми влез другото не е битно.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
235

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно