Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Monitor stand full motion

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ми треба држач за монитор саглам за голем монитор. Lg 38gl950g-b.
Ви благодарам.

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
170

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно