Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nik0la_

Monitor Optix MAG241C 24" 144Hz FHD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
nik0la_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
251

Повеќе огласи од nik0la_

На врв Дно