Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Монитор LG 32GN600 32" 2560x1440 165Hz 1ms VA

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам многу малку користен(околу 50 работни часа) гејминг LED монитор LG 32GN600 32" 2560x1440 165Hz 1ms VA, со забвелешка (изгубена маска за држачот од зади која не се гледа). Ја има и кутијата и може да се прати и по карго.

Цена, фиксна: 13000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
236

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно