Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
shooter

Monitor Lenovo P27q-20

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Мониторот е некористен, отворен е само да се види што содржи пакувањето и вклучен е да се испита дали работи и да не има мртви пиксели. Доаѓа комплет со кабел за напојување, дисплеј порт кабел и USB-B to USB-A кабел. Спецификации за мониторот тука...

Може замена и за хардвер, со / без доплата :)

Информации

Автор
shooter
Поднесена
Последна промена
Прегледи
217

Повеќе огласи од shooter

На врв Дно